GKS Mirków - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Tabela ligowa

0

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2, wczoraj: 14
ogółem: 104 803

statystyki szczegółowe

ORLIKI - RANKINGI

 

 

RANKING ZAWODNIKÓW – ZALICZENIA

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

SUMA

1.

BARTOSZEK AMADEUSZ

X

X

X

X

X

 

X

X

X

 

X

 

9

2.

BLUDNIK MAURYCY

X

X

X

 

X

             

4

3.

BUDZIŃSKI MIKOŁAJ

X

X

X

X

 X

X

X

X

X

 X

12

4.

DUBAS WIKTOR

X

X

X

X

X

 X

X

X

X

X

X

12

5.

GODLEWSKI DANIEL 

X

X

X

 X

X

 

X

 X

 X

 

10

6.

WOLNY BARTOSZ

X

X

X

   X

X

   X

X

X

X

X

X

X

12

7.

JANIK JOANNA

X

X

 X

 X

X

X

 

X

X

 X

 

 

9

8.

MALIGA IGNACY

X

X

X

X

X

 

X

X

X

X

X

X

11

9.

KACZOR RADEK

X

X

X

X

X

 X

X

X

X

X

X

X

12

10.

KALISZUK OLEK

X

 X

X

X

 

 

 

X

 

X

 

7

11.

KĘDRACKI SZYMON 

X

X

X

 X

X

 

X

X

 X

 X

11

12.

KISIELEWSKA JULIA

X

X

X

 X

 X

X

 X

X

 X

12

13.

KŁYM WOJCIECH

X

X

X

X

X

 

X

 

 X

 

 

8

14.

MACHUL MATEUSZ  

X

 

 

X

 

 

X

X

 

 

 

5

15.

OSOWSKI KACPER

X

X

X

X

X

X

X

X

 X

X

12

16.

MALIGA JĘDRZEJ

X

X

X

X

X

 

X

X

X

X

 

X

10

17.

SZEWCZYK KAMIL

X

X

X

X

X

X

 X

X

X

 X

X

 X

12

18.

SZUBERSKI OLIVER

X

X

X

X

X

 

 X

X

 

 

 

8

19.

WOSINEK JAKUB

X

X

X

 

X

 

 

 

 

X

 

 

5

20

JASIEWICZ MAKS  

X

X

X

 X

X

 X

X

X

 X

X

12

21.

DOMINIK ŁUCZYCKI

X

X

   X

X

X

 

X

   X

 

 

 

 

7

22.

KAWIŃSKI KAROL

X

X

X

X

 

 

 

 

 

7

23.

GAUZA KONRAD

X

X

X

X

X

             

5

                             

 

24.

KISIELEWSKI MICHAŁ  

X

 

X

X

X

 

X

X

   X    X    

8

25.

BURDUK

X

     

X

             

2

26.

FLOREK

X

X

   

X

             

3

 

  1. TOCZENIE, 2. ROLOWANIE, 3. ZATRZYMANIE PODESZWĄ, 4. ROLOWANIE NA RAZ, 5. SKIP A, 6. MIX TOCZENIA I ROLOWANIA, 7.ROLOWANIE PIŁKI W RUCHU PR. I LW NOGA, 8.SKIP A W PRZÓD I TYŁ, 9.ŻONGLERKA TENISOWA X 10, 10. MAGICZNY KWADRAT, 11. PODNOSZENIE PIŁKI Z ZIEMI, 12. PULL PUSH,

 

 

RANKING ZAWODNIKÓW – ZALICZENIA MŁODZIK 

LP.

NAZWISKO I IMIĘ

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

SUMA

1.

BARTOSZEK AMADEUSZ

 

                       

2.

BLUDNIK MAURYCY

 

                       

3.

BUDZIŃSKI MIKOŁAJ

X

   X                      

4.

DUBAS WIKTOR

 

   X                      

5.

GODLEWSKI DANIEL 

 

                       

6.

WOLNY BARTOSZ

 

                       

7.

JANIK JOANNA

 

                       

8.

MALIGA IGNACY

 

                       

 

 

 

                       

10.

KALISZUK OLEK

 

                       

11.

KĘDRACKI SZYMON 

 

                       

12.

KISIELEWSKA JULIA

X

   X                      

13.

KŁYM WOJCIECH

 

                       

14.

MACHUL MATEUSZ  

 

                       

15.

OSOWSKI KACPER

 

                       

16.

MALIGA JĘDRZEJ

 

                       

17.

SZEWCZYK KAMIL

 

                       

18.

SZUBERSKI OLIVER

 

                       

19.

WOSINEK JAKUB

 

                       

20

JASIEWICZ MAKS  

 

   X                      

21.

DOMINIK ŁUCZYCKI

 

                       

22.

KAWIŃSKI KAROL

 

                       

23.

GAUZA KONRAD

 

                       
                             

 

24.

KISIELEWSKI MICHAŁ  

 

                       

25.

BURDUK

 

                       

26.

FLOREK

 

                       

 

  1. PULL PUSH OBIE NOGI - NA RAZ, 2. INSIDE - INSIDE, 3. ROLOWANIE IN - OUT ZE ZMIANĄ NOGI, 4. TRIANGLES NA DWIE NOGI, 5. BABY V NAPRZEMIAN, 6. ROLL ON TO INSIDE 2 KROKI, 7.INSIDE –INSIDE ROLL ON INSIDE, 8.INSIDE OUTSIDE PR I LW NOGA, 9.INSIDE –INSIDE ROLL ON OUTSIDE, 10. COERVER DANCE, 11. W S W RUCHU, 12. BABY V DO TYŁU,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
UKS - AS MILICZ - PARASOL WROCŁAW
UKS ACADEMY KIEŁCZÓW - MKS POLAR
AP OLEŚNICA - GKS MIRKÓW
FMS STRZELIN - KOLEKTYW RADWANICE

Wyniki

Mecze sparingowe